9.03.2019 GP Słupska nr 5 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysiu
niedziela, 10 marca 2019 19:33

GPSAnnaG.MariaMRomanowieWzłocieGP9.03.2019NinaStachowicz5GPS2Kamil3RafałRoman

9.03.2019. Słupsk. 5 Grand Prix Słupska W ostatnim sezonu 2018/19 Turnieju GP zawodnicy UKS Badminton wielokrotnie zajmowali miejsca na podium – serię miejsc medalowych otworzyli juniorzy U15 – Maria Marcinkowska i Sebastian Narbut wygrali gry pojedyncze , Marcin Mikitiuk zajął trzecie miejsce a tuż za podium ulokowała się Nina Stachowicz.  Tuż za podium znalazły się nasze najmłodsze dziewczęta – żaczki – Lena Stachowicz zajęła czwarte miejsce , przed imienniczką Siecińską.    W kategorii najsilniejszych - open gry pojedynczej, najlepiej zagrała Maria Marcinkowska w finale pokonując Panią Annę Gostomczyk. Drugie miejsce wśród mężczyzn zajął Kamil Roman , wyprzedzając Tatę Rafała (trzecie miejsce). Obaj Panowie Roman wygrali, też rywalizację debli.  Mama – Sylwia Roman dzielnie walczyła w deblu z Anną Gostomczyk – przegrywając pojedynek grupowy z późniejszymi  srebrnymi medalistami turnieju. W piątym Grand Prix Słupska   grał też Pan Mieszko Marcinkowski i debiutujący poza Sławnem Jerzy Postraszyński – obaj walczyli dzielnie, ale   bez zdobyczy medalowych.

Poprawiony: piątek, 22 marca 2019 07:47